آخرین اخبار
غلامحسین رضوانی در گفتگو با منیبان:

هنوز برای حضور در انتخابات تصمیم نگرفتم

برای حضور در انتخابات تصمیم نگرفتم/ قالیباف مکرراً به جبهه پایداری پیام می‌دهد/ قالیباف از افرادی که جبهه پایداری را مورد تاخت و تاز قرار می‌دهند متنفر است غلامحسین رضوانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان در پاسخ به اینکه در پیش ثبت‌نام انتخابات […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1402
72 بازدید
کد مطلب : 586

برای حضور در انتخابات تصمیم نگرفتم/ قالیباف مکرراً به جبهه پایداری پیام می‌دهد/ قالیباف از افرادی که جبهه پایداری را مورد تاخت و تاز قرار می‌دهند متنفر است

غلامحسین رضوانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان در پاسخ به اینکه در پیش ثبت‌نام انتخابات مجلس دوازدهم حضور پیدا می‌کنید یا خیر، گفت: هنوز برای حضور در انتخابات مجلس دوازدهم تصمیم نگرفتم.

او در واکنش به ادعای اخیر برخی که جبهه پایداری را جریان انحرافی خواندند، افزود: در مورد جبهه پایداری ۳ گروه مختلف اظهارنظر می‌کنند و حرف‌های خلاف واقعی می‌گویند. بعضی از حرف‌ها از روی ساده‌اندیشی است به این معنی که افراد اطلاعات کافی ندارند، در اثر دروغ گفتن های دسته دوم و سوم این افراد ساده‌اندیش دچار توهم می‌شوند و در نتیجه وارد این بازی می‌شوند. نکته قابل توجه این است که هیچ‌کدام شاهدی و مستندی بر این ادعاها و بهتان هایی که جبهه پایداری می‌زنند ندارند.

رضوانی در ادامه تصریح کرد: دسته دوم که علیه جبهه پایداری اظهارنظر می‌کنند غرب‌گرایان هستند که جریان حاضر در آن از فتنه، انحراف و دیگران در آن هستند. اینها کسانی هستند که به دلیل مواضع جبهه پایداری از این جبهه خوششان نمی‌آید بنابراین فکر می‌کنند می‌توانند هر دروغ و تهمتی را بزنند لذا این افراد تولیدکننده این قبیل دروغ‌ها و تهمت‌ها هستند.

این عضو جبهه پایداری در توضیح گروه سوم اظهار کرد: گروه سوم هم مانند گروه دوم آگاهانه تهمت می‌زنند و در عین حال ادعا می‌کنند درون جبهه انقلاب و اصول‌گرایی جا دارند. در حقیقت افراد حاضر در گروه سوم بنابر دلایل مختلف از جمله پافشاری جبهه پایداری بر مواضع اصیل خود در رابطه با دفاع از گفتمان انقلاب و تأکید بر اینکه باید در رابطه با انحراف و فتنه موضع مشخص داشته باشیم ناراضی هستند.

رضوانی در ادامه خاطرنشان کرد: علاوه بر این جبهه پایداری به لطف خدا و با توجه به اینکه بر مبانی اعتقادی خود پایبند است در مواقع حساس از مصلحت انقلاب و مصالح عالیه نظام دفاع می‌کند، لذا گروه سوم از این بابت ناراحت هستند و با وجود اینکه ادعا می‌کنند درون جبهه اصول‌گرایی هستند اما این گروه از وحدت نظر جبهه انقلاب و جریان انقلاب نگران هستند چنانچه با ژست اینکه درون جبهه انقلاب هستند همه تلاش خود را می‌کنند که جریان انقلاب را به اختلاف و درگیری بکشانند. در این دار و دسته کسانی هستند که خود را به قالیباف منتسب می‌کنند اما بنده براساس اطلاعات دقیق می‌گویم که قالیباف از این افراد ابراز برائت می‌کند، اینها را تایید نمی‌کند، از آنها ناراضی است و مکرر هم از طرف قالیباف به جبهه پایداری پیام رسیده مبنی بر اینکه افرادی که خود را به او منتسب می‌کنند و از طرفی جبهه پایداری را مورد تاخت و تاز و فحاشی قرار می‌دهند ‌قالیباف از آنها متنفر است‌.

او در پایان یادآور شد: برخی از افراد حاضر در گروه سوم افراد بی‌آبرویی هستند که برای کسب حیثیت به جبهه پایداری اتهام‌زنی می‌کنند. این اتفاق در شرایطی صورت می‌گیرد که جبهه پایداری سخنگو دارد و مواضع خود را از طریق سخنگو و بیانیه‌ها اعلام می‌کند و از طرفی درباره هیچ موردی از این مواردی که متوهمین و بهتان ‌زنندگان به جبهه پایداری نسبت دادند شاهد و مدرکی ندارند. به عنوان مثال بسیار گفتند که جبهه پایداری سهم‌خواهی می‌کند و اینها سهم زیادی می‌خواهند در صورتی که در این مورد هیچ‌گونه صحبتی، بیانیه‌ای و حتی گفتار شفاهی هم سراغ ندارند. اتفاقا این قبیل اتفاقات باعث افتخار جبهه پایداری است که کسانی با انقلاب زاویه دارند، با انحراف همراه هستند و یا کسانی که در مواجهه با فتنه و انحراف به صورت تاریخی سکوت کردند، هیچ‌گاه موضع‌ گیری  نکردند و همین افراد به جبهه پایداری فحاشی می‌کنند که باعث افتخار جبهه پایداری است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *