آخرین اخبار

حضور غلامحسین رضوانی در وزارت کشور جهت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری 

حضور غلامحسین رضوانی در وزارت کشور جهت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری رضوانی پس از ثبت‌نام در انتخابات در جمع خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی که براساس قانون اساسی نظام امامت و امت است میوه برآمده از ۱۴ قرن جهاد، شهادت و اسارت است. نظام از مردم و مردم از نظام […]

اشتراک گذاری
13 خرداد 1403
98 بازدید
کد مطلب : 1550
  • حضور غلامحسین رضوانی در وزارت کشور جهت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری

رضوانی پس از ثبت‌نام در انتخابات در جمع خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی که براساس قانون اساسی نظام امامت و امت است میوه برآمده از ۱۴ قرن جهاد، شهادت و اسارت است. نظام از مردم و مردم از نظام هستند و دشمنان فهمیده‌اند که جدایی این دو از هم محال است و ای کاش برخی از مدعیان فهم سیاست در داخل کشور هم این را بفهمند.

وی افزود: من از جنس کسانی نیستم که با دست پس می‌زنند و با پا پیش می‌کشند و مدعی بی‌رغبتی برای کسب مناصب هستند و در عین حال در پاسخ به  درخواست‌های مردم پا پیش گذاشته‌اند.

رضوانی با طرح این سوال که آیا مردم جز از طریق سازوکارهای قانونی می‌خواهند رئیس‌جمهور تعیین کنند، عنوان کرد: اگر کسی که هنوز پایش به پاستور نرسیده به مقابله با قانون برخیزد پس از آن می‌خواهد چه کند؟

وی ادامه داد: احساس مسئولیت من در پاسخ به ندای درونی وجدانم برای حمایت از مظلوم است. کسانی که همواره باید پاسخگوی دوران مدیریت خود باشند اما با تبختر تمام و قیافه حق به جانب در جایگاه مطالبه‌گر ظاهر می‌شوند.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری با تاکید بر اینکه همه کسانی که در معرض نامزدی هستند، مدیون مردم و نظام برامده از خون شهدا و مجاهدت‌های امام راحل هستند، گفت: یاس آفرینان را نرسد که در مملکت امام زمان درشت گویی کنند، ما در آستانه فتح قله‌ها هستیم اما اگر به قله رسیدن به تاخیر می‌افتد علتش آن است که بدهکاران ادعای طلبکاری می‌کنند.

رضوانی خاطرنشان کرد: من در مجلس چندین بار از آقای رئیسی حمایت کردم اما در عین حال متذکر شدم که متاسفانه برخی از همکاران ایشان به هیچ وجه شبیه به ایشان نبوده و نیستند و مبادا شخصیت ایشان را بعضی از ناشایستگان مصادره کنند.

نماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: باید توجه داشته باشیم که خدایی ناکرده اسیر فضاسازی قدرت‌طلبان مقدس‌نما نشویم. ما برای پیشرفت همه‌چیز داریم. ما در دو جهت با تحریم‌های منحصربفرد در تاریخ مواجه بودیم. البته در یک جهت این تحریم‌ شدیدتر بوده است اما سوال این است که چرا در جهتی که تحریم‌ها علیه ما شدیدتر بوده موفق‌تر بودیم و دشمن را به زانو درآوردیم.  پاسخ این است که جنس مدیران این دو عرصه با هم متفاوت‌اند. مدیران یک عرصه از جنس مردم و مدیران عرصه دیگر از جنس مردم نیستند. ما در این مقطع باید از مدیرانی استفاده کنیم که از جنس مردم هستند و مسئولیت را طعمه نمی‌دانند.

  • به گزارش تسنیم، در پی شهادت آیت الله رئیسی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت امسال انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری یک سال زودتر از موعد برگزار می‌شود. روز ۷ تیرماه رأی‌گیری انجام خواهد شد و داوطلبین تا فردا دوشنبه ۱۴ خرداد فرصت ثبت نام دارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *